Hakkımızda

HAKKIMIZDA

10 yıldan fazladır süredir sektöre hizmet sunan firmamızın temel hedefi daima en kaliteliyi üreterek ve en ideal koşullarda, en düşük maliyetlerle siz müşterilerimize sunmaktır.
Bilgi, deneyim ve değişen teknoloji daha iyisini yapma konusunda ufkumuzu genişletmekte ve sizlerin farklı talepleri, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Kalite anlayışımızın sizlerden destek görmesi sayesinde hızla büyüyen şirketimiz bugün taşın işlendiği bir çok ülkeye ihracat yapar konuma gelmiştir…

Çelmak olarak;

Firmaların faaliyetleri doğrultusunda değişen ve gelişen ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için, talep edilen ürünü müşteriye en yüksek kaliteli , uygun fiyatla , arzu ettiği nitelikte ve zamanında sunmak .

Kaliteyi devamlı belli bir standartta ve kontrol altında tutmak, mevcut durumu korumakla yetinmeyip, her noktada devamlı iyileşmeyi hedef almak .

Değişen Pazar şartlarına ayak uydurmak , gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlamak amacıyla devamlı yeni hedefler belirlemek , hedeflere yaklaştıkça çıtayı bir üste taşımak ve firmanınrekabet gücünü arttırmak .

Yüksek standartta üretim yapan tedarik tedarikçileri seçmek , onlardan aldığı hizmet ve malların standartlarını devamlı kontrol etmek ve yüksek nitelikli bu hammadde ve hizmetleri rekabet şartlarına uygun fiyatlardan almak .

Ürünlerin müşteriye vasıflarına hiç zarar vermeden en kızlı şekilde sevkini sağlamak .

Hammadde ihtiyacını karşılayacak olan tedarikçileri belli kalite standartlarını bulunduran şirketlerden seçmek.

Gelişen teknolojiyi ve ARGE çalışmalarını takip ederek, kaliteyi daha ileriye taşımak.

” Müşteri Memnuniyeti ” nin ticaret anlayışımızın temelini oluşturduğunu unutmadan , en yüksek nitelikli ürünleri ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz